DOAN DANI SJELL LIBRIN E TIJ TE RI “SHPIKJA E MESJETES”

“Shpikja e Mesjetes” eshte titulli i librit me te ri i autorit Doan Dani. Promovimi i ketij libri u be pasditen e se Premtes ne ambjentet e biblokes shkencore “Luigj Gurakuqi” te qytetit te Shkodres. Per te diskutuar rreth librit ishin edhe dy kritikuesit, Ardian Muhaj dhe Elvis Hoxha. Ky i fundit foli rreth ketij libri dhe tregoi se cfare kerkon te sjelle tek lexuesit.

Ne promovimin e librit moren pjese te aferm dhe miq te autorit, te cilet vleresuan permbajtjen e ketij libri.

Lexoni dhe kete

KONFERENCA E 7-te VJETORE E MYFTINISE SHKODER

Myftinia ShkodĂ«r ka organizuar kĂ«tĂ« tĂ« mĂ«rkure konferencĂ«n e 7-tĂ« vjetore tĂ« imamĂ«ve, teologĂ«ve dhe …