Tuesday , 16 January 2018

DOÇI- BARDULLA: VLLAZNIA MUND TË FITOJË ME PARTIZANIN

Pavarërisht oshilacioneve që ka shfaqur gjatë këtij sezoni ekipi I Vllaznisë, në ndeshjen e fundit të këtij viti, atë që do të luhet të premten në Tiranë ndaj Partizanit, ajo mund t’ia dalë të marrë pikë. Të këtij mendimi janë shfaqur ish- futbollisti I kësaj skuadre Edmond Doçi por edhe futbollisti aktual I kuqebluve Florind Bardulla. Të dy ata kanë qenë të ftuar mbrëmjen e së hënës në emisionin “Sport Arena” në televizionin Rozafa teksa janë shprehur.

Në këtë emision është folur edhe për lojërat me dorë dhe konkretisht për volejbollin dhe hendbollin teksa në studio kanë qenë të ftuar trajnerët e këtyre sporteve Adrian Mikopli dhe Arian Ibërshimi.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL MESHKUJ, TË PREMTEN ORA 18.00 VLLAZNIA- TIRANA

Viti 2018 do të nisë me një sfidë shumë interesante e kampionatit të basketbollit, ajo …