Sunday , 17 December 2017
Breaking News

DOKUMENTOHET PLAGOSJA NE VAUN E DEJES

Policia e Shkodrës ka dokumentuar ngjarjen e ndodhur ne Vaun e Dejes ku ka mbetur I plagosur një I ri, ngjarje kjo e ndodhur në maj të këtij viti. Sipas njoftimit të policisë është arritur të dokumentohet ngjarja e ndodhur me datë 20.05.2017, ku ka mbetur i plagosur me armë zjarri, shtetasi E. Z, rreth 23 vjeç, banues në Vau i Dejës, me detyrë ushtarak pranë repartit ushtarak në Vau i Dejës,

Kapet dhe ndalohet si autor i dyshuar i kësaj ngjarje një shtetas i shpallur në kërkim Më datë 26.11.2017, nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, u ndalua shtetasi në kërkim Pashk Gjoni, 20 vjeç, banues në Vau Dejës, Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër me vendim Nr.803, datë 20.09.2017, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, i dyshuar për veprën penale “Vrasja me dashje e mbetur në tentativë” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armeve luftarake dhe municioneve”.

Lexoni dhe kete

MERR TJETËR RRJEDHË VRASJA E VËLLAIT TË ISH-DEPUTETIT TË LEZHËS

Merr nje rrjedhe tjeter vrasja e vellait te ish-deputetit socialist ne Lezhe, Arben Ndoka. Vrasja …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin