DONALD LU: MOS E SHISNI VOTN TUAJ

Mos e shisni votn tuaj. Ju duhet t votoni q e ardhmja e vendit tuaj t mos ket politikan kriminel. Ky ka qen mesazhi i dhn nga ambasadori Amerikan Donald LU gjat debatit q u zhvillua n Shkodr mes kandidateve Voltana Ademi dhe Keti Bazhdari.

N fjaln e tij Ambasadori Amerikan i ka br thirrje shqiptarve dhe veanrisht shkodranve q t mos qndrojn n shtpi ditn e votimeve por t zgjedhin udhheqsin e tyre me 21 qershor. Donald Lu m tej ka dhn edhe mesazhin se politikant nuk duhet t ken t shkuar kriminale dhe qytetart duhet t shikojn me kujdes kandidatin t cilin dshirojn q t qeveris n 4 vitet e ardhshme. Mos e shit voten ka prfunduar mesazhin ndaj shqiptarve ambasadori Donald LU.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …