Wednesday , 1 April 2020

DORËHIQET KRYESIA E SHOQATËS SË INVALIDËVE TË PUNËS SHKODËR

Kryesia e shoqatës së invalidëve të punës dega Shkodër ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme. Një gjë e tillë është bërë e ditur me anë të një konference për mediat nga kryetari i kësaj kryesie Ruzhdi Poda, i cili tregon arsyet që çuan në këtë vendim.

Në Qarkun e Shkodrës ka rreth 4000 invalidë pune.

Lexoni dhe kete

SITUATA NË BASHKINË SHKODËR, REAGON PËRSËRI ADEMI

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi ka reaguar sërish për situatën në Bashkinë Shkodër nga Koronavirusi. …