Wednesday , 17 January 2018

DOREHIQET NGA LSI PETRIT VASILI

Petrit Vasili ka marre pergjegjesite e tij per humbjen e levizjes socialiste per integrim duke dhene doreheqjen. Ne deklaraten per mediat, Vasili tha se LSI do te udhehiqet nga Monika Kryemadhi.

LSI nuk doli force e pare ashtu sikurse pati premtuar, per kete Vasili thote se LSI ka nevoje per nje strukture te re e cila do ta beje levizjen socialiste per integrim me te fuqishme.

Lexoni dhe kete

BASHA: NUK KA SHQIPERI NE BE, PA DREJTESI QE NDESHKON KRIMIN

Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili bën përgjegjës opozitën se po pengon aspiraten europiane …