Thursday , 29 October 2020

DOSHI: PAULIN STERKAJ DEPUTET I DESHTUAR!

Akuza tŽ rŽnda ka lŽshuar deputeti i Qarkut ShkodŽr Tom Doshi† ndaj deputetit tŽ PS-sŽ nŽ MalŽsinŽ e Madhe Paulin Sterkaj. Sipas Doshit Sterkaj ŽshtŽ deputet i dŽshtuar.† KŽto deklaratŽ deputeti Doshi e bŽri nga takimi i radhŽs elektoral i kandidatit tŽ PartisŽ Socialiste pŽr kryetar Bashkie nŽ Vau-DejŽs Gjoke Lleshi.

Kandidati Gjoke Lleshi ka falenderuar per mbeshtjen qe i jepet nga keta banore, ndersa ka premtuar se do te kete nje ndryshim te plote te realitetit aspak te mire aktual ne 6 njesite e qeverisjes vendore.

BanorŽt qe moren fjalen kane shprehur mbeshtetjen e tyre per kandidatin Gjoke Lleshi, duke i bere thirrje banoreve ta votojne ate masivisht me 21 qershor.

Lexoni dhe kete

BASHA: PACIENT√čT ME COVID-19 NUK KAN√č KU T√č P√čRPLASEN

Kryedemokrati, Lulzim Basha, ngriti akuza t√ę r√ęnda ndaj qeveris√ę p√ęr √ß√ęshtjen e menaxhimit t√ę pandemis√ę. …