Monday , 18 January 2021

DY PERSONA HUMBIN JETËN NË UJËRAT E LUMIT BUNA

Gjenden 2 persona të mbytur në lumin Buna në Shkodër në afërsi të fshatit Derragjat. Ata janë Dhurim Arra, 39 vjeç dhe F. P., 14 vjeç. Mësohet se 2 personat janë denoncuar ditën e djeshme nga familjarët si të humbur.

Sipas informacioneve ata kanë qenë duke u larë por në rrethana të paqarta janë gjetur pajetë mëngjesin e kësaj të premteje.

39 vjeçari mësohet se është banor i zonës ndërsa 14 vjeçari nga Puka. Policia eshte duke punuar per zbardhjen e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes së rëndë në Shkodër.

Lexoni dhe kete

PLAGOSET ME ARME ZJARRI 45-VJEÇARI NE MILOT

Një përson mbeti i plagosur me armë zjarri në Milot të Kurbinit. Ngjarja ndodhi mesditen …