Tuesday , 19 January 2021

DY SFIDAT E RADHËS TË KOMBËTARES SË FEMRAVE NË FUTBOLL

Trajneri i kombëtares së femrave në futboll, Armir Grima, ka publikuar listën për ndeshjet zyrtare në Eleminatoret e Europianit 2021, konkretisht kundër Qipros dhe Portugalisë.

Në konferencen për mediat, trajneri Grima tha se në ndeshjen me Qipron pretendojmë ta fitojmë, pasi i kemi mundësitë për ta kaluar këtë kundërshtar, ndërsa me Portugalinë mendojmë për një rezultat pozitiv.

Sfida me Qipron do luhet në Shkodër me datë 27 nëntor, ndërsa me Portugalinë në transfertë me 1 dhjetor.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-19 KUALIFIKOHET NË ÇEREKFINALE TË KUPËS

Vllaznia U19 vazhdon të bëjë mirë edhe në Kupën e Shqipërisë dhe si rrjedhojë tashmë …