Tuesday , 18 December 2018

E RENDE NE SHKODER, ÇIFTI GJENDET NE MAKINE TE….

Gjenden te vrare ne Shkoder ish shefi i krimeve te Pukes Burhan Brecani dhe bashkejetuesja e tij Silvi Ndoci.

Ngjarja mendohet se ka ndodhur gjates oreve te nates nderkohe qe ne mengjes eshte mesuar per vrasjen e tyre.

Çifti ndodheshin ne nje makine tip Benz me targe AA 006 HA brenda seciles ndodheshin dy personat.

Policia eshte ne vendngjarje ndersa ende jane te paqarta motivet e vrasjes ndersa dyshohet se ka ndodhur per shkak te detyres kur Brecani sherbente ne policine e shtetit.

Lexoni dhe kete

AKSIONI NDAJ FISHEKZJARREVE DHE LENDEVE PLASESE

Plot 1136 subjekte të tregtimit të mjeteve piroteknike dhe fishekzjarreve, si dyqane të ndryshme, markete, …