Thursday , 15 April 2021

EDI RAMA AKUZA NDAJ PRESIDENTIT META

Kryeministri Edi Rama ka hedhur akuza ndaj presidentit Ilir Meta, duke deklaruar se Meta sipas tij e ka shprehur hapur se me 25 prill do bëjë referendum kundër drejtësisë.

Do shohim çfarë do zgjedhin qytetarët me 25 prill, Ilir Metën apo drejtësinë – u shpreh Rama.

Rama kishte kritika edhe për koalicionin PD dhe LSI.

Lexoni dhe kete

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë. Mediu …