Tuesday , 29 September 2020
Breaking News

EDICIONI I 25-të I FESTIVALIT “BILBILAT E VEGJËL TË SHKODRËS KËNDOJNË”

Këtë të hënë kanë startuar finalet e edicionit të 25-të i festivalit “Bilbilat e vegjël të Shkodrës këndojnë 2020”. Në një intervistë për TV Rozafa, drejtori i QKF Shkodër, Kujtim Alija, flet më shumë rreth organizimit të këtij edicioni.

Për këtë edicion foli edhe Ermir Zoga, përgjegjës i artit në QKF Shkodër.

Për shkak të situatës, këtë herë formati i këtij edicioni do jetë televiziv, natyrisht në TV Rozafa.

Lexoni dhe kete

BANORI NË LEZHË: KËRKESA KEMI BËRË BOLL, GJË NUK SHOHIM

Shumë familje të Lezhës janë ende në pritje të shtetit sa i përket rindërtimit të …