EDUART NDOCAJ HAP FUSHATEN ELEKTORALE

Në një atmosfere poztive dhe entuziaste, kandadati për kryetar të Bashkisë Lezhë Eduart Ndocaj ka hapur fushaten elektorale për zgjedhjet e 30-qershorit. Në takimin elektoral të zhvilluar në qytetin e Lezhës ishin të pranishem Kreu i Partisë Aleanca Demokristiane Zef Bushati dhe asaj Konservatore Kujtim Gjuzi.

Duke folur para mbështetësve të tyre Bushati dhe Gjuzi ju kanë kërkuar lezhjaneve që të votojnë Eduart Ndocajn në zgjedhjet e 30-qershorit. Kandidati për kryebashkiak të Lezhës Eduart Ndocaj tha se Lezha ka nevoje për ndryshim, ndaj kërkoi mbështetjen e lezhjaneve në zgjedhjet e 30 qershorit.

Hapja e fushtës së Eduart Eduart Ndocaj u shoqërua dhe me një koncert festiv ku përformuan këngëtar të njohur të skenës shqiptarë.

Lexoni dhe kete

BARDHI: ËSHTË MOMENTI QË ÇDO DEMOKRAT TË RIKTHEHET NË PARTI

Secili anëtar do ketë mundësi që me parimin një anëtar një votë, të zgjedhë përfaqësuesit …