Sunday , 8 December 2019

EDUART NDOCAJ PREZANTOHET SI KANDIDAT PER BASHKINE LEZHE

Eduart Ndocaj është prezantuar zyrtarisht si kandidat për Bashkinë e Lezhës. Në takimin e zhvilluar me strukturat e partive që drejtojnë Zef Bushati i Aleances Demokristjane dhe Kujtim Gjuzi i Partisë Konservatore kanë kërkuar mbështetje për Eduart Nocajn për të sjellë një model të ri menaxhimi në Bashkinë e Lezhës.

Kandidati për kryebashkiak të Lezhës Eduart Ndocaj tha se duhet të bashkohemi kundër dy forcave të mëdha politike të cilat kanë sjellë vetem regres për Lezhën.

Eduart Ndocaj është kandidati i përbashket i Partisë Aleanca Demokristjane dhe asaj konservatore për Bashkinë e Lezhës.

Lexoni dhe kete

KOMISIONI I LIGJEVE, ADEMI PËRGËNJËSHTRON ULSI MANJEN

Në një kohë kur kryetarja ende në detyrë e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ishte …