Monday , 25 September 2017

EKSPOZITA E 10-te PERSONALE E AHMET MALEVIJES

Piktori i njohur Ahmet Malevija ka organizuar pasditen e se Martes hapjen e ekspozites se tij personale. Ekspozita me punimet e autorit Malevija u organizua ne bibloteken “Marin Barleti” te qytetit te Shkodres. Sipas vete Malevijes, tema kryesore eshte peisazhi i vendit te tij, ku per kete ekspozite i eshte dashur nje investim 2-vjecar.

Kjo eshte ekspozita e 10-te personale e Ahmet Malevijes dhe do te qendroje e hapur ne bibloteken “Marin Barleti” per 3 dite me rradhe.

Lexoni dhe kete

TEATRI “MIGJENI” NDALESA E PARE E ZV/KRYEMINISTRES MESI PAS RIKTHIMIT NE SHKODER

Teatri “Migjeni” ka qene ndalesa e pare pas rikthimit ne Shkoder pas zgjedhjes si zv/kryeministre …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin