Tuesday , 18 December 2018

EMEROHET DREJTORI I RI I POLICISE SE SHKODRES

Vehbi Bushati është emëruar së fundmi drejtori i ri i Policisë së Shkodrës.

Bushati u caktua në Shkodër pas emërimit të Gjovalin Lokës në Tiranë.

Kjo eshte nje levzje ne vazhden e ndryshimeve qe ka bere drejtori i ri i Policise se Shtetit Ardi Veliu. Disa dite me pare u publikuan edhe emrat qe levizen.

Lexoni dhe kete

PLAGOSJE ME THIKE NE SHKODER

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur …