EMEROHET SHEFI I RI I POLICISE KUFITARE NE SHKODER

Krenar Muça eshte emeruar shefi i ri i policise kufitare ne Shkoder.

Gjithashtu mësohet se të tjera lëvizje janë bërë në rradhët e zyrtarëve të Policisë.

Nderkohe, janë zbardhur emrat e dy shefave të rinj të Policisë Kufitare.

Lexoni dhe kete

SHERR ME LEVA E ARME NE KURBIN, PLAGOSET 1 PERSON

Një përson mbeti i plagosur, pas një sherri me leva dhe armë në Kurbin. Ngjarja …