Wednesday , 18 September 2019

FAMILJA POLIA HAP DYERT E MORTIT, FLASIN KOLEGET

Familja Polia ka hapur dyert e mortit, duke pritur ngushellime per ekzekutimin mafioz te 35-vjecarit Ferdinand Polia. Ekzekutimi i te cilit ka tronditur opinionin shkodran dhe sidomos koleget e tij te Agjencise se Zonave te Mbrojtura. Nje dite e tmerrshme per gjithe ne pasi ishim se bashku deri ne oren 14:00 me te shprehen koleget qe moren pjese ne lamtumiren e tij. Koleget flasin me emocion per Nardin. Ata shprehen se nuk kane pare asnje shqetesim tek ai sepse po pergatitej per sezonin, fliste per Thethin qe aq shume e donte.

Ferdinand Polia u vra pasditen e se merkures ne fshatin Grude e Re teksa po levizte me fuoristraden e tij.

Lexoni dhe kete

KALIM I PALIGJSHËM I KUFIRIT, ARRESTOHEN 2 SHTETAS

Policia e Shkodrës ka parandaluar dhe goditur një tjetër rast të tentativës për dhënie ndihmë …