Friday , 21 February 2020

FESTAT E FUNDVITIT NË QYTETIN E SHKODRËS

Ky fundvit ka qenë më i dobët për qytetarët shkodranë, në aspektin ekonomik. Ato shprehën për TV Rozafa se ky fundvit ishte tepër i dobët në gjendjen ekonomike të tyre dhe në pa mundësi për ta festuar diku tjetër, i kaluan festat në shtëpi.

Por, ato nuk ngurruan që të urojnë për një 2020 sa më të mbarë për të gjithë shqiptarët.

Lexoni dhe kete

LARGIMI I 9 FAMILJEVE NGA PALESTRA NE LEZHE, REAGON PD

Dega e Partisë Demokratike në Lezhë ka reaguar në lidhje me largimin e 9 familjeve …