Breaking News

FESTAT E FUNDVITIT, POLICIA RRUGORE SHKODËR SHTON MASAT

Në një dalje për mediat, shefi i qarkullimit rrugor në Qarkun Shkodër, Valmir Nikolli tha se janë marrë masat me shërbime të shtuara për parandalimin e aksidenteve dhe rregullimin e trafikut për qytetin e Shkodrës në prag të festave të fundvitit.

Sipas tij, dy shkelje kryesore kanë çuar në shkaktimin e aksidenteve këtë vit. Nikolli tregoi edhe fokusin në 2020.

Ndër të tjera, Nikolli kërkoi kujdes në drejtimin e automjeteve, sidomos gjatë këtyre ditëve.

Lexoni dhe kete

BASHA, TAKIM ME PUNONJËS TË FASONERIVE

Kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi këtë të enjte një takim me punonjës së fasonerive në Fushë …