Monday , 20 September 2021

FLASIN PROTAGONISTËT E VLLAZNISË. NJË DITË QË S’DUHET HARRUAR

Ndeshja e së shtunës ndaj Tiranës dhe atmosfera fantastike e krijuar në stadiumin “Loro Boriçi” do të mbetet gjatë në kujtesën jo vetëmtë tifozëve shkodranë por edhe të pjestarëve të ekipit të Vllaznisë. Drejtues e sportistë në prononcimet e tyre të pasndeshjes sigurisht që kanë shprehur emocionet e përjetuara por njëkohësisht kanë shprehur dëshirën që festa të tilla të mos zhvillohen për mosrënien nga Suprliga por për fitimin e trofeve.

Sezoni 2016-17 mbyllet kësisoj me një festë të bukur në Shkodër por natyrisht që askush nuk është I kënaqur nga kjo ecuri e Vllaznisë dhe të gjithë mbesin me shpresën se sezoni I adhshëm do të jetë ndryshe për të.

Lexoni dhe kete

KAMPIONATI I BOKSIT NIS ME RIVALITETIN VLLAZNIA – TIRANA

Kampionati kombëtar i boksit ka nisur me rivalitet që në ditën e tij të parë …