Tuesday , 25 February 2020
Breaking News

FLUKS TEK POSTA PR PAJISJEN ME DOKUMENTACIONE

Me ardhjen e emigrantve n vendlindje sht rrritur fluksi I prsonave q I drejtohen posts pr tu paisur me kupona pr pasaporta dhe karta identiteti. Brenda nj jave shiten rreth 600 kupona pr pasaporta dhe 400 kupona pr karta identiteti. Kjo pohohet pr TV ROZAFA nga Kryetarja e degs s Shrbimeve Lindita Shiroka.

Shiroka pohon se jan marr t gjitha masat pr t prballuar fluksin.

Pritet q n ditt n vijim t rritet akoma m shum fluksi pr pajisjen me pasaporta dhe karta identiteti pasi n muajin gusht sht numri m I madh I emigrantve q rikthehen n vendlindje.

Lexoni dhe kete

KORONAVIRUSI, NË SHQIPËRI SITUATA E QETË

Drejtuesja e departamentit të epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino, ka dalë këtë …