FRAN FRROKAJ ZHVILLON TAKIM ME BANORT E KALLMETIT

Kallmeti i vogel ka qen ndalesa e radhs e bashkbisedimeve t kandidatit t djatht pr bashkin Lezh Fran Frrokaj. N fjaln e tij parabanorve, Frrokaj ka br t ditur se do t vazhdoj me implementimin e projekteve pr kt fshat ndrsa ka theksuar se prioritet i tij mbeten t rinjt.

Frrokaj nuk e ka kursyer rivalin e tij t majt, duke deklaruar se prqendrimi tek sheshi nuk sht vizion, por munges e mnyrs s menaxhimit kur komuniteti ka shum probleme t tjera ende t pazgjidhura.

Gjat bashkbisedimit me banort e fshatit Troshan, Frrokaj ka siguruar se njeh mir problemet e fshatit e po kaq mir edhe ato t qytetit, avantazh q sipas tij bn diferencn me rivalin e majt, ndrsa ka premtuar edhe zgjidhje konkrete pr disa nga problemet e ngritura nga banort.

 

 

 

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …