Breaking News

France-Shqiperi me daten 14 nentor

Kombetarja e futbollit te Frances pergatitet maksimalisht per ndeshjen me kombetaren Shqiptare te futbollit e cila do te zhvillohet me daten 14 nentor. Ne formacionin Francez jane thirrur lojtaret me te mire te Frances qe luajne me ekipe te ndryshme te botes, ku veçohet Benzema dhe Ribery. Nderkohe ekipit Francez I mungojne 3 mbrojtesit e qenderes Koscielny, Mathieu dhe Sakho, pasi gjendja e tyre shendetesore nuk premton se do te mund te rikuperohen deri me daten 14 nentor. Kombetarja Franceze eshte ne nje grup me Shqiperine Serbine,Danimarken,Portugaline dhe Armenine

Lexoni dhe kete

REAGON VLLAZNIA: VUCAJ S’DUHEJ TĂ‹ SHKONTE NĂ‹ GJYQ

Pas lajmeve tĂ« ditĂ«s sĂ« djeshme pĂ«r hedhjen nĂ« gjyq tĂ« VllaznisĂ« nga ana e …