FRD: MBESHTESIM KRYETAREN ADEMI QE FLET HAPUR SE KA KORRUPSION

FRD dega Shkoder ne nje deklarate per shtyp ka dale ne mbrojtje te kryetares se Bashkise shkoder Voltana Ademi e cila vetem pak dite me pare deklaroi se ka korrupsion ne administrate.

Nderkohe deklarata e FRD Shkoder perfundon se eshte ne mbeshtetje te cdokujt qe denoncon rastet e korrupsionit

Lexoni dhe kete

REFORMA ZGJEDHORE, REAGON PËRSËRI ILIR META

Ndërsa publikoi një shkrim të BB-së që thoshte se nga kriza e COVID Shqipëria do …