Breaking News

FURNIZIMI ME UJE TE PIJSHEM NE BASHKINE SHKODER

Furnizimi me ujë kryhet në 24 orë në të gjithë qytetin e Shkodrës. Kështu shprehet specialisti pranë Ndërmarrjes Ujësjellës-Kanalizime Shkodër, Lazër Pemaj. Gjithashtu, ai premtoi një zgjidhje për furnizimin me ujë të pijshëm në zonën e Golemit.

Ai ka edhe një apel për qytetarët.

Pra, pavarësisht temperaturave të ulëta dhe rënies së reshjeve të dëborës, situata paraqitet e qetë përsa i përket furnizimit me ujë të pijshëm në Bashkinë e Shkodrës.

Lexoni dhe kete

GJAKMARRJA, 50 TE VRARE DHE 130 TE PLAGOSUR NE 2018

Organizata “Operazione Colomba” organizoi këtë të premte aktivitetin e radhës ndërgjegjësues në luftën kundër gjakmarrjes …