Tuesday , 16 January 2018
Breaking News

FUSHË-ARRËZ, TOM DOSHIT I GARANTOHET FITORJA

Prania e deputetit Tom Doshi ne zonen e tyre ka elektrizuar te rinjte e Fushe Arrezit. Nga nje takim i mbyllur e gjitha eshte kthyer ne nje feste ku jane bashkuar qindra te rinj. Fjala e deputetit eshte nderprere disa here nga ovacionet ne mbeshtetje te tij ndersa i garantohej vota parreshtur. Ne kete atmosfere te ndezur Doshi nuk ka kursyer sulmet politike ndaj Levizjes socialsite per integrim. Teksa ka sqaruar dhe mbeshtetjen e tij ndaj Edi Rames duke i percjell nje mesazh te qarte dhe ministrit Ditmir Bushati.

Banoret e Fushe Arrezit i kane premtuar deputetit Tom Doshi mbeshtjetje te plote dhe fitore te thelle ne kete zone.

Lexoni dhe kete

BASHA: NUK KA SHQIPERI NE BE, PA DREJTESI QE NDESHKON KRIMIN

Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili bën përgjegjës opozitën se po pengon aspiraten europiane …