FUSHE-MAMURRAS, NJE 64-VJEÇAR GJEN NJE FEMIJE 8-MUAJSH NE NJE HANGAR

Nje ngjarje e pazakonte ka ndodhur ne Fushë-Mamurras.

Shtetasi S.D vjeç 64 në një hangar në pronësi të tij ka gjetur një femije 8 muajsh të seksit mashkull. Policia ka nisur hetimet ne lidhje me rastin ne fjale.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kurbin për veprime të mëtejshme.

Lexoni dhe kete

KULTIVIMI I BIMEVE NARKOTIKE, MBLEDHJE NE SHKODER

Nese do te kete te njejtin perkushtim si nje vit me pare, atehere Shkodra do …