GALDINI: NUK KRIJOI ALEANCA ME ASNJE PARTI

Arian Galdini ka qene ne Shkoder ne kuader te strukturimit dhe ringritjes se partise per liri demokraci dhe etike. Ne nje prononcim per Tv Rozafa Galdini thote se nuk synon qe te kete parti per te mbushur parlamentin, por parti me ideale.

Galdini thote se nuk krijon aleanca me asnje parti pasi politika eshte kthyer ne interes.

Partia per liri demokraci dhe etike synon qe te sjelle risi ne politiken shqiptare pikerisht frymen e beses dhe parimeve. Galdini thote se shume shpejt kjo parti do te zgjerohet

Lexoni dhe kete

REFORMA ZGJEDHORE, REAGON PËRSËRI ILIR META

Ndërsa publikoi një shkrim të BB-së që thoshte se nga kriza e COVID Shqipëria do …