Tuesday , 16 August 2022

GARA PËR KREUN E RI TË PARTISË DEMOKRATIKE

Fatbardh Kadilli duket se nuk trembet nga kandidatët e tjerë për kreun e PD, me të cilët garon duke thënë se ai nuk ka rival as Bashën dhe as të tjetër.

Sipas tij, ato nuk ofrojnë asnjë ide dhe program të ri, por gjëra të konsumuara dhe të dëgjuara.

Gjithashtu, i pyetur se mos po garon për vendin dy në parti, Kadilli theksoi se përveç tij dhe zotit Basha, të tjerë mund të garojnë për vendin 2 që janë Edit Harxhi dhe Agron Shehaj.

Lexoni dhe kete

PD: BORDET E TRANSPARENCËS BASHKËPUNËTORË NË VJEDHJE

Partia Demokratike vijon akuzat ndaj Bordit të Transparencës përsa i përket lëvizjes në çmime të …