GJEAJ: KAN ARDHUR LOJTAR T MIR. TANI DUAM KUPN

Prforcimet e bra n merkato s fundi, t shoqruara me rikthimin e malazezit Gjokovi dhe blerjen e amerikanit Korej si dhe t tiranasit Gjonaj, e kan br Vllaznin edhe m t fort dhe pretendente kryesore pr fitimin e t dy trofeve t ktij sezoni.

Vet trajneri Bledar Gjeaj n nj prononcim pr televizionin Rozafa shprehet i knaqur me lojtart e ardhur dhe thot se objektivi i par i ekipit padyshim q sht fitorja e Kups s Shqipris, trofe q do t jepet brenda ktij muaji.

Ekipit gjat ksaj periudh jan duke i qndruar pran edhe drejtuesit e shoqats dhe ata t klubit teksa i pranishm n strvitjen e sotme ishin edhe presidenti Sokol Dibra, donatori Albert Marku si dhe inspektori i klubit Astrit Zaganjori. Pikrisht ky organizim shum i mir q ka ky ekip, e ka br at t jet n elitn e basketbollit shqiptar prej tre sezonesh.

Lexoni dhe kete

SHTUBINA: ASNJË NËNVLERËSIM PËR FLAMURTARIN, DUHEN TRE PIKËT

Kampionati i Superligës rikthehet të mërkurën me ndeshjet e javës së 27-të dhe në Vlorë, …