Sunday , 17 December 2017
Breaking News

GJEÇAJ: PA VETËKËNAQËSI, E MUNDIM EDHE PARTIZANI

Ndeshja e së mërkurës në kampionat ndaj Partizanit që do të zhvillohet në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” konsiderohet vendimtare për basketbollistët e Vllaznisë në ecurinë e tyre të mëtejshme në kampionat. Trajneri Bledar Gjeçaj është i mendimit se me një përqendim maksimal të sportistëve të tij por edhe me mbështetjen e publikut, skuadra shkodrane do të arrijë ta fitojë edhe këtë ndeshje.

Por pavarësisht besimit në fitore, trajneri Gjeçaj ka edhe një merak tjetër, atë të vetëkënaqësisë tek basketbollistët e tij dhe shpreson që të mos ndodhë kështu këtë herë.

Ndeshja Vllaznia- Partizani do të luhet të mërkurën në orën 18.00 dhe pritet me interes nga sportdashësit shkodranë që mendohet të mbushin më shumë se asnjëherë tjetër këtë sezon shkallët e pallatit të sportit.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL, VLLAZNIA MUNDET EDHE NË KAMËZ

Pavarësisht deklaratave të trajnerit Gjeçaj se Vllaznia do të kishte objektiv fitoren e dy ndeshjeve …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin