GJENDET I MBYTUR NJE 71-VJEÇAR NE LUMIN DRIN

Shkodër

Informacion Paraprak

Me 24.02.2018 rreth orës 09:00 jemi njoftuar se në lumin Drin poshtë urës është gjetur një person i mbytur, i seksit mashkull.

Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë ku kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit nga lumi Drin dhe është dërguar në morgun e Spitalit Rajonal Shkodër,

Nga familjarët e tij është bërë i mundur identiteti i personit ku rezulton te jetë shtetasi Sh. Ç. 71 vjeç, banues në lagjen Danjel Matlia, Shkodër.

Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexoni dhe kete

POLICIA E SHKODRES MERR NJE TELEFONATE URGJENTE, JA ÇFARE NDODHI NE LAGJEN “SALO HALILI”

Shkodër – Informacion Paraprak Më datë 14.06.2018 në orën 17:15, jemi njoftuar se në lagjen …