Friday , 22 October 2021

GJIKNURI PREZANTON BILALIN NË SHKODËR

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, i shoqëruar nga Sekretari Organizativ Blendi Klosi kanë prezantuar në Shkodër drejtuesen politike të Partisë Socialiste të Qarkut Shkodër Ministren e Shtetit Edona Bilali, e cila në këtë post zëvëndëson Ilir Beqaj.

Edona Bilali u shpreh se PS do jetë një derë e hapur për të gjithë dhe se askush nuk do ndjehet i pa përfaqësuar…

Edona Bilali aktualisht është Ministre e Shtetit për mbrojtjen e sipërmarrjës, si dhe deputete e Qarkut Shkodër nga lista e Partisë Socialiste.

Lexoni dhe kete

BASHA: KRIZA E KORRUPSIONIT PO PËRKTHEHET NË RRITJE TË ÇMIMEVE

Në një dalje për mediat nga selia e PD, kryedemokrati Lulzim Basha, foli sërish për …