Monday , 20 September 2021

GOLFI PËRPLASET ME KAMIONIN NË DALJE TË SHKODRËS

Një makinë tip Volkwagen Golf është përplasur me një kamion në dalje të Shkodrës mesditën e sotme.

Nga përplasja dy persona kanë mbetur të plagosur. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici.

Të plagosur janë personat që udhëtonin në makinën e vogël. Një grup hetimor do të punojë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Lexoni dhe kete

DËMTOHET RËNDË NË PUNË NJË 43-VJEÇAR NË LAÇ

Një 43-vjeçar nga Lushnja mbeti i plagosur rëndë, pasi u aksidentua ne punë. Ngjarja ndodhi …