Tuesday , 16 August 2022

Grabitet argjendaria ne Shkoder!

Nj argjendari sht vjedhur n Shkodr, ku nj persona ka arritur t marr nj sasi t vogl floriri, dhe m pas sht larguar.
Ngjarja ka ndodhur n lagjen Fari Ramadani ku nj person ende i paidentifikuar, ka hyr n argjendari si blers, duke vjedhur sasin e floririt dhe m pas duke u larguar.

Menjher pas ksaj ka qen pronarja e argjendaris e cila ka njoftuar policin. Forcat blu kan mbrritur n vendin e ngjarjes dhe kan nisur punn pr identifikimin dhe arrestimin e vjedhsit t argjendaris.

Lexoni dhe kete

PERPLASEN 2 MOTORÇIKLETA, PLAGOSEN 4 PERSONA

Katër persona mbeten të plagosur, pas përplasjes së dy motorçikletave në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti …