Tuesday , 16 January 2018

GRABITET AUTOMJETI I AVOKATES E KRIMEVE TE RENDA

Jelldyz Kastrati, avokatia e nj sr shtjesh penale n gjykatn e krimeve t renda ka rn preh e grabitsve n qytetin e Shkodres. Grabitja ka ndodhur pran qndrs s qytetit t Shkodres tek shkolla Ismail Qemali, aty ku edhe ka qn makina e parkuar. Automjeti privat i avokates Kastrati sht shprthyer gjat nats ndrsa nga kroskoti i makins jan marr 3 mije lek t reja si dhe dy prokura.

Koht e fundit avokatia Jelldyz Kastrati, ka prfaqsuar mbrojtjen e saj ndaj disa personav t njohur n botn e krimit. Ndrsa pr 3 vite me radhe ka qn edhe avokatja e Dritan Dajtit si dhe antarve t bands s Durrsit e asaj t Cerrikut.

Lexoni dhe kete

HETIMI PER ATENTATIN ME BOMBE NE RUS TE SHKODRES

Ende asnje të dyshuar për atentatin me bombë të së shtunes ndaj Lulzim Kullës, pavarësisht …