GRIMA: VLLAZNIA DUHET T KALOJ N DUART E PRIVATIT

Pas krkess zyrtare t Safet Gjicit pr marrjen e Vllaznis, I vetmi q ka reaguar ka qen drejtori sportiv I klubit shkodran Armir Grima.

N nj intervist pr televizionin Rozafa, ish- portieri I johur ka ngulur kmb se klubi duhet t kaloj sa m shpejt n duart e privatit por pa dhn emra se n dor t kujt ngaq Bashkia sipas tij duhet t zgjedh kandidaturn m t mir t mundshme, kuptohet duke I dhn prioritet biznesmenve shkodran.

Ndrkoh afati prej pes ditsh I dhn nga Gjici pr marrjen e pr marrjen e nj prgjigje nga Bashkia Shkodr duket I pakuptimt ngaq kryetarja e re dhe kshilli I ri bashkiak edhe kt jav me siguri q nuk do nisin punn dhe pr kt arsye, nuk ka se kush tI kthej prgjjigje presidentit aktual t Kuksit.

Lexoni dhe kete

FSHB VENDOS: KAMPIONATI DO MBYLLET NË PARKET

Ndonëse gjysma e ekipeve pjesmarrëse të kampionatit kombëtar të basketbollit për meshkuj kishin kërkuar që …