Monday , 25 September 2017

GROPA NE RRUGE BURIM AKSIDENTESH PER QYTETARET

Keto jane masat mbrojtese qe jane marre ne menyre qe qytetaret te ruhen nga aksidentet e mundshem nga kjo grope e hapur ne “Rrugen e Gjane” ne qytetin e Shkodres.

Prej disa ditesh, kjo grope e hapur ne zonen e quajtur “Rruga e Gjane” vijon te jete nje shqetesim per qytetaret qe kalojne cdo dite ne kete rruge. Qytetaret shprehen se si shkak i lenies hapur te kesaj grope kane ndodhur edhe aksidente te ndryshme dhe kerkojne qe te merren masa ne menyre qe kjo grope te mbyllet sa me pare.

Lenia hapur e kesaj grope ne nje nga zonat me levizjen me te madhe te qytetareve dhe automjeteve krijon jo pak probleme gjate levizjes. Kujdesi nga drejtuesit e automjeteve duhet te jete me i madh sidomos gjate nates, kur kjo grope eshte me e veshtire per tu dalluar.

Lexoni dhe kete

NDRIÇIMI UNAZES LINDORE, NGERÇ MES BASHKISE SHKODER DHE AUTORITETIT VERIOR TE RRUGEVE

Ndriçimi i Unazes Lindore te qytetit vijon te jete nje ngerç mes Bashkia Shkoder dhe …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin