Saturday , 26 September 2020

HAFIZI: VLERESIM PER QEVERISJEN RAMA!

Gjate nje interviste per mediat, deputetja e qarkut Shkoder Mimoza Hafizi ka vleresuar punen dhe reformat e bera nga qeveria Rama. Sipas Hafizit dy nga reformat me te rendesishme kane qene ato te arsimit te larte si dhe lufta ndaj kultivimit te droges.Nga Shkodra deputetja Hafizi ka riperseritur thirrjen ndaj opozites per tu rikthyer ne parlament ne menyre qe te vijojne reforma te rendesishme te cilat do shpejtojne procesin e integrimit.

Lexoni dhe kete

PËRGATITJET PËR ZGJEDHJET E 25 PRILLIT

Te Partia Demokratike dega Shkodër vijon puna për zgjedhjet e 25 prillit. Tashmë kjo forcë …