“HAPJA E NEGOCIATAVE NE VITIN 2019-te, MASHTRIM I RAMES”

Hapja e negociatave në qershorin e vitit 2019-të është një mashtrim i radhes i Qeverisë Rama.Kështu shprehet Kryetari i Partisë Demokratike në Lezhë Paulin Marku, sipas të cilit shkaku i mos hapjes së nogociatave është vetë Kryeministri Edi Rama i cili nuk ka ofruar asgje për Shqiptaret në 5 vite të qeverisjes së tijë.

Sipas Kryedemokratit të Lezhës Paulin Marku është momenti që Shqiptaret të reagojnë ndaj kësaj situate që po kalon vendi.

Lexoni dhe kete

MBLEDHJE E PERBASHKET E QEVERISE SHQIPTARE DHE MALAZEZE NE SHKODER

Qeveria Shqiptare dhe Qeveria e Malit të Zi kanë zhvilluar mbledhjen e përbashkët në Shkodër. …