Saturday , 26 September 2020

HOXHA: PARTIZANI I VSHTIR POR JO I PAKALUESHM

Nj tjetr futbollist i ardhur tek Vllaznia n merkaton e vers, kosovari Ylli Hoxha ka br nj paraqitje t knaqshme n ndeshjen e tij t par me kt skuadr. Duke folur pr gazetart, mesfushori i kuqebluve sht i mendimit se ndaj Kuksit, Vllaznia meritonte nj trepiksh. Nga ana tjetr, ai sht ndalur edhe tek sfida e rradhs me Partizanin t ciln e ka vlersuar si shum t vshtir por jo t pakalueshme.

Ndeshja Partizani- Vllaznia do t luhet ditn e hn n orn 19.00 n stadiumin e qytetit t Elbasanit dhe skuadra shkodrane sht duke u prgatitur intensivisht pr t mos dal pa pik edhe nga ky takim.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA LUAN NESER MIQESOREN E RADHES

Vllaznia ka zyrtarizuar miqesoren e radhes. Keshtu, kuqeblute do luajne neser ndaj Bylisit. Takimi do …