Saturday , 25 November 2017

HYRI PER TE VJEDHE BANESEN, ARRESTOHET NE FLAGRANCE

Nje person ka tentuar te vjedh nje banesë, ndersa eshte arrestuar në flagrancë nga Policia. Ne prangat e policise ka rene Gazmir Baboçi, 39 vjeç, banues në lagjen Nr. 4 Laç Milot.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen “Kongresi Permetit”, Shkodër, ka hyrë në banesën e shtetasit F. H. 74 vjeç, i cili ky i fundit ka njoftuar policinë pasi ka parë autorin duke hyrë nga dera e banesës.

Menjëherë falë veprimeve të shpejta, është arrestuar në flagrancë nga ana shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër.Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, në ngarkim të shtetasit Gazmir Baboçi për veprën penale “Vjedhje”

Lexoni dhe kete

GRABITET NJE SUPERMARKET NE LEZHE

Një supermarket është grabitur në rrugen e “Shtrausit” në Lezhë. Ngjarja ndodhi rreth ores 19:00 …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin