Sunday , 29 November 2020

ISH- KAPITENI I VLLAZNISE, NDRIÇIM SHTUBINA KOMENTON STATUSIN NE “FB” TE LARGIMIT NGA VLLAZNIA

Nepermjet nje postimi ne rrjetin social “facebook”, kapiteni i Vllaznise, Ndricim Shtubina lajmeroi per largimin e tij me ekipin e Vllaznise. Mos-arritja e marreveshjes me drejtuesit shkodrane krijoi “divorcin” mes te dyja paleve. Por, ndryshe nga ajo cfare shkruan ne “fb”, Shtubina deklaron se eshte i gatshem te rikthehet kurdo tek Vllaznia dhe pret nje oferte nga drejtuesit.

Ish-kapiteni i shkodraneve eshte i bindur se drejtuesit nuk do e gjejne nje lojtar me te mire se ai.

Nga ana tjeter, Ndricim Shtubina pohoi se ka disa oferta nga ekipe te Superiores, emra te cilat nuk deshiroi ti bente publike, por u shpreh se para se te firmose me nje ekip tjeter, me pare do te zhvilloje edhe nje bisede te fundit me drejtuesit e Vllaznise, nese ato do te jene te interesuar per sherbimet e tij.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-19 MUND 0 – 8 DINAMON, E PARA NË RENDITJE

Tjetër fitore në kampionat për Vllaznia U19 që vijon të kryesojë e vetme renditjen e …