Sunday , 28 February 2021

ISH- KRYEBASHKIAKU I LEZHES NE DE FACTO

Pr her t par pas rezultatit t 21 Qershorit, ish kryebashkiaku i Lezhs Viktor Tushaj ka komentuar humbjen ne emisionin De Facto t gazetarit Gjergj Figuri ne televizionin Rozafa. Sipas Tushajt kjo periudhe paszgjedhore I ka shrbyer pr rikuperimin e forcave pr sfidat e ardhshme.

Kreu i LSI- s n qarkun e Lezhs, Viktor Tushaj ka folur edhe rreth rikandidimit t tij n krye t ktij subjekti politik, duke ln cdo gj t hapur.

Gjat emisionit De Facto Tushaj ka folur edhe temave t ndryshm politike q shqetsojn banort e qarkut Lezh.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …