Thursday , 26 April 2018

ISHIN TE SHPALLUR NE KERKIM, ARRESTOHEN NGA POLICIA

Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Shkodër kane arrestuar dy persona te shpallur ne kerkim.

Keshtu ne prangat e policise ka rene 31- vjecari Altin Logu, banues në Lagjen “Ndoc Mazi” Shkodër, pasi Gjykata Apelit Shkodër e ka denuar me 7 vite burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”.

Policia e Shkodres ka arrestuar gjithashtu edhe 40 vjecarin Qani Hamzaj, pasi Gjykata e Apelit Shkodër me vendim të formës së prerë, e ka dënuar 3 vite e 8 muaj burg, për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike e kryer në bashkëpunim”.

Lexoni dhe kete

AKSIDENT NE HYRJE TE QYTETIT TE SHKODRES, HUMB JETEN 60-VJEÇARI

Njoftimi i Dretjorisë së Policisë Shkodër: Më datë 24.04.2018, ora 15:05, ka ardhur një telefonatë …