JA ÇFARE NDODH MES DY AUTOMJETESH NE AKSIN SHKODER – LEZHE

Shkoder

Informacion Paraprak

Më datë 28.06.2018, ora 16:20, jemi njoftuar se ne aksin rrugor Shkoder-Lezhe, në fshatin Plezhë, Shkodër, ka ndodhur një përplasje ndërmjet dy automjeteve.

Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë ku kanë konstatuar se një autobuz me targa KS 05252DG me drejtues shtetasin F. L, 35 vjeç banues në Kosovë, dhe autoveturës tip Ford me targe AA053MO me drejtuese shtetasen L. K. 55 vjeçe dhe pasagjere shtetasen R. O. 58 vjeçe, banuese në lagjen Salo Halili, Shkodër, të cilat po marrin mjekim në Spitalin Rajonal Shkodër, nën kujdesin e mjekëve.

Po kryen veprimet grupi hetimor, për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lexoni dhe kete

GAZETARI I TV ROZAFA GJEN DROGE NE BREG TE LIQENIT

Një sasi e konsiderueshme e lëndës narkotike Canabis Sativa në gjëndje boçe është hedhur në …