Breaking News

“JEZUSI ERDHI PER TE QENE GEZIMI YNE”

Jezusi erdhi për të qenë gëzimi ynë. Ishte kjo fjalia kryesore e arqipeshkvit të dioqezës Shkodër –Pult, Imzot Angelo Massfra në meshën e mbajtur paraditën e kësaj të marte. Para dhjetëra besimtarëve, Massafra kërkoi që të mos ndalet besimi në Zot.

Pas meshës së mbajtur, kisha katolike Shkodër priti në një vizitë përfaqësues të komuniteteve fetare dhe partive politike.

Lexoni dhe kete

GJAKMARRJA, 50 TE VRARE DHE 130 TE PLAGOSUR NE 2018

Organizata “Operazione Colomba” organizoi këtë të premte aktivitetin e radhës ndërgjegjësues në luftën kundër gjakmarrjes …