Wednesday , 27 June 2018

Jolie i dhuron orė 3 milionė dollarėshe Bradit

Angelina Jolie i ka dhuruar bashkėshortit tė saj Brad Pitt njė orė tė rrallė qė mendohet se kap vlerėn e plot 3 milionė dollarėve.

Aktorja hollivudiane vendosi qė si dhuratė martese t’i blinte partnerit tė saj prej shumė vitesh njė 1952 Patek Philippe tė ēmuar.

Sigurisht, njė shpenzim 3 milionė dollarėsh ėshtė njė pikė nė oqean pėr ēiftin e aktorėve pasi mendohet se pasuria e Brad Pitt shkon nė 240 milionė dollarė, ndėrsa pasuria e Angelina Jolie arrin 145 milionė dollarėt.

Lexoni dhe kete

“Betejė bukurie” mes motrave Kardashian

Ajo ėshtė mė e famshme por mesa duket edhe motra e saj nuk mbetet pas …