Thursday , 25 February 2021

JONUZI: VLLAZNIA EDHE NË KORÇË DO SYNOJË FITOREN

Vllaznia do të luajë të dielën në Korçë ndaj Skënderbeut ndeshjen e rradhës për kampionat dhe padyshim që objektivi i vetëm i saj do të jetë fitorja.

Këtë gjë e ka shprehur edhe mesfushori i saj Fjoart Jonuzi i cili ka qenë i ftuar mbrëmjen e së hënës në emisionin “Sport Arena” në Televizionin Rozafa.

Për numrin 8 të kuqebluve, pavarësisht mungesave që do të ketë ekipi në këtë ndeshje, ai do të arrijë të tregojë vlerat e saj sërish.

Pjesë e këtij emisioni kanë qenë edhe specialisti i futbollit Kujtim Shaba dhe radiokronisti Edmond Dibra të cilët kanë vlerësuar po ashtu ecurinë e deritanishme të Vllaznisë, e po ashtu kanë bërë thirrje për kujdes dhe përqendrim maksimal sepse kampionati sa vjen e vështirësohet.

Lexoni dhe kete

AKADEMIA VLLAZNIA, DY FITORE TË THELLA NË JAVËN E 13-të

Ka rezultuar e suksesshme java e 13-të e kampionateve të moshave për ekipet e Akademisë …